دروس ارائه شده در پایه دهم

دروس ارائه شده در پایه دهم

۱۹ خرداد ۱۳۹۸

دروس ارائه شده در پایه دهم

دانش آموزانی که برای کنکور خود را زودتر آماده می کنند ، استرس کم تری را تا سال کنکور تجربه می نمایند.

همانطور که می دانید پایه دهم از اهمیت بالایی برخوردار است و دانش آموزان با انتخاب رشته در این مقطع ، اولین انتخاب سرنوشت ساز خود را انجام می دهند.

دانش آموزان نهمی از یک سو در مقطع دهم با درس های جدید و پیچیده تری نسبت به قبل مواجه شده ( درس علوم به چهار درس زیست شناسی،  فیزیک، زمین شناسی و شیمی مجزا می گردد.) و  از سوی دیگر این مقطع اولین گام موفقیت در کنکور است.

در کنکورهای سال های قبل به طور میانگین ۳۰ درصد سوالات به طور مستقیم از پایه دوم ( دهم) طرح گردیده است یعنی تقریبا یک سوم سوالات و این نشان دهنده اهمیت این مقطع در کنکور است.

پایه دهم پیش نیاز پایه مقاطع تحصیلی یازدهم و دوازدهم بوده و اگر دانش آموز در این پایه تحصیلی ضعیف باشند ،مطمئنا برای جبران در سال های آینده دچار مشقت شده و حتی ممکن است نتوانند جبران نمایند و از دور رقابت کنکور خارج شوند.

مطالعه آهسته و پیوسته نه فشرده، رمز موفقیت در کنکور و ورود به دانشگاه است، پس دهمی های عزیز از همین تابستان بایدکنکور را جدی گرفته و برای آن برنامه ریزی نمایند.

 بسیاری از خانواده ها به دنبال راهی برای کمک به فرزندان عزیزخود در این راه پر پیچ و خم ورورد به دانشگاه هستند.

 

دانش آموزان و اولیای عزیز، موسسه مدرسان ماهر با سابقه درخشان در قبولی کنکور، برای نهمی های عزیز که به مقطع دهم می روند با شروع تابستان برنامه ویژه ای دارد و آن ها تا روزآخر قبل کنکور ( دوازدهم) همراهی خواهد کرد تا این راه پر فراز و نشیب برای تک تک دانش آموزان هموار گردد.

در ۴ درس اختصاصی و ۱ درس عمومی موسسه اقدام به برگزاری کلاس نموده است.

از ویژگیهای برجسته این کلاس ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ -برنامه ی تدریس مشخص

۲-  سبک مشخصی در تدریس 

۳- حل تست های زیادی  با تیپ های مختلف

 ۴- ارائه جزوه ی حرفه ای و قدرتمند

۵- حفظ ارتباط کلاس با منزل

۶- جو رقابتی مفید در کلاس

۷- منطبق بودن کلاس با آزمون های آزمایشی

 

درس های اختصاصی ریاضی، زیست شناسی ، فیزیک و شیمی هفته ای یک جلسه از تیرماه ۹۸ شروع و تا اردیبهشت ۹۹ ادامه خواهد داشت.

درس عمومی عربی به صورت پکیج فشرده در تابستان برگزار می گردد.

تمام دروس  توسط دبیران مجرب و از رتبه های برتر کنکور های سال های گذشته تدریس می گردد که نه تنها اساتید گرانقدر بلکه مشاورین دلسوز هستند.

دانش آموزان عزیزی که ۵ درس ذکر شده را ثبت نام نمایند تخفیف فوق العاده ای داده شده و با نرخ سال گذشته ثبت نام می شوند.

 

نظر تعدادی از رتبه های برتر از کلاس های موسسه مدرسان ماهر:

ساره صاین رتبه ۳۰:

مدیریت صحیح و حرفه ای کلاس، برنامه درست و منظم کلاس ها مطابق با برنامه آزمون، اجرای همیشگی برنامه آموزشی، تسلط اساتید به مباحث و کنکوری درس دادن از ویژگی های بارز آموزشگاه ماهر (فاخر) بود.

همچنین اساتید این مجموعه نگاهی جامع و کل نگر به وضعیت تحصیلی دانش آموزان داشته و تنها به درس دادن اکتفا نمی کردند.

 

پرهام لطیفی رتبه ۵۶:

اساتید موسسه بسیار مجرب بوده و کامل دانش آموزان را می شناختند و به اندازه نیاز نه کم تر نه بیش تر تدریس کرده و تست کار می کردند.

 

شهره مصلحیون رتبه ۷۶:

هدف آموزشی و یادگیری برای اساتید موسسه اهمیت فراوانی داشته و بسیار جدی و منضبط بودند.

به طور مرتب پی گیر وضعیت تحصیلی دانش آموزان بوده و تراز و درصد کنکورهای آزمایشی تک تک دانش آموزان را بررسی کرده و با مشاوره دلسوزانه سعی در برطرف کردن چالش دانش آموزان داشتند.

جزوه اساتید به روز بوده و به طور کامل تست های کنکورهای آموزشی و کنکورهای سال های پیش را پوشش می داد.

 

پویا عینی رتبه ۷۹:

جدیت اساتید، مدیریت کلاس، تسلط اساتید، کنترل کلاس از ویژگی های بارز کلاس های موسسه بود. اساتید شناخت کاملی از دانش آموزان داشتند و می دانستند هر دانش آموزان در کدام مبحث ضیف تر است تا همان مبحث با او بیش تر کار شود.

از مشاوره اساتید ریاضی ( جناب استاد ماهر) و زیست ( جناب دکتر صالحی) بسیار بهره بردم و بسیار از این دو بزرگوار قدردانی می نمایم.

 

امین شمس رتبه ۸۳:

درس ریاضی توسط جناب استاد ماهر و درس زیست شناسی توسط دکتر صالحی تدریس می شد.

هر جلسه که در کلاس استاد ماهر شرکت می کردم به تصمیم درستم برای شرکت در کلاس های ایشان مطمئن تر می شدم. ویژگی برجسته ایشان این بود که چیزی که نیاز داشتیم تدریس می کردند نه کم تر نه بیش تر و ویژگی برجسته دیگرشان بسیار از لحاظ ایجاد انگیزه روی من تاثیر داشتند.

 

همانطورکه قبلا گفتم درس زیست شناسی یک چالش بزرگ برایم بود، تسلطم در این درس بالا نمی رفت و در آزمون های آزمایشی این درس را ۱۰ درصد پاسخ می دادم برای رفع این مشکل در کلاس های زیست موسسه ثبت نام نمودم و توانستم در کنکور۸۷درصد بزنم.

کلا کتاب درسی زیست را متوجه نمی شدم، اما جناب دکتر صالحی با مثال های متعدد، مطلب کتاب درسی را می شکافنند و کاملا موضوع را ساده می کردند از سمتی دوستی صمیمی بودند که دوره هایی که ناامید می شدم با حرفایشان دوباره به من امید می دادند.

 

محمد مهدی معصومی جلال رتبه ۱۸۳:

مهمترین ویژگی، انرژی مثبتی که اساتید به همگی می دادند و مشاوری دلسوز بودند در کنار استادی توانمند.

 

زهرا عباسیان طائب رتبه ۲۱۲:

زمانی که به صورت جدی شروع به مطالعه برای کنکورنمودم جزوه و کتاب مناسبی برای درس ریاضیات نیافته از این رو در کلاس های استاد ماهر ثبت نام کردم.

ایشان از ریشه مفاهیم را آموزش داده و در کنار جو شاد و صمیمی کلاس بسیار قانونمند نیز بودند.

جزوه ایشان بسیار کامل بوده و مرا از کتاب های آموزشی دیگر بی نیاز کرده بود.

ایشان هم استادی توانمند و هم مشاوری دلسوز بودند که از ایشان بسیار سپاسگزارم.

 

پژمان یعقوبی رتبه ۴۷۶:

اساتید موسسه با دانش آموزان علاوه بر استاد، دوستان صمیمی نیز بودند.

در سالهای پرفشار آمادگی کنکور علاوه بر تامین درسی، از لحاظ روحی و روانی نیز به دانش آموزان کمک کرده  و نقش مهمی در افزایش انگیزه داشتند.

 

سید مهدی حسینی رتبه ۵۴۶:

روش و سبک درس دادن استاد ماهر، علاوه بر آموزش مبحث جدید و تثبیت مطالب، روی تسلط نیز از همان سال دوم کار می کردند، یعنی علاوه بر درس دادن به صورت جدی با ما تست نیز کارمی کردند.

 

امیرحسین بهادری رتبه ۶۶۲:

جناب استاد ماهر استاد ریاضی،بسیار قانومند و منضبط بودند و همین امر باعث شرکت تک تک دانش آموزان در مباحث کلاس می شد و تکالیف به هیچ وجه باقی نمی ماند.

جزوه ایشان بسیار کامل بود و تمام تیپ تست ها را پوشش می داد.

جناب استاد صالحی استاد زیست شناسی، هم دوست خوبی و هم استاد عزیزی بودند و سطح کلاس ایشان بسیار بالا بود. شاید اغراق نباشد که تمام نکات تست زنی در کلاس ایشان بیان شد.

جناب استاد بیت آزاد  استاد شیمی، به مانند برادر بزرگترمان بودند با شیوه تدریس بی نقص و فضای رقابتی شدید در کلاس.

جناب استاد شیخ بهایی استاد عربی، در کنار فضای کلاس بسیار شاد، شیوه تدریس منحصربفردی داشتند.

و جناب استاد عبدالمحمد بسیار بر مباحث فیزیک مسلط و راه حل های مسائل ایشان هم منطقی و هم ساده بودند  و هیچ شک و شبهه ای در مباحث فیزیک باقی نمی ماند.

سینا کاوندی رتبه ۹۸۸:

در سال دوم زیاد درس نمی خواندم و یکی ازدلایل جدیتم در کنکور جناب استاد ماهر بودند. ایشان به صورت جدی مطالعه ما را پی گیری می کردند.

تمام اساتید موسسه که باهاشون کلاس داشتم به خوبی نقاط ضعف و قدرت دانش آموزان خود را می شناختند و پی گیر موفقیت دانش آموزان خود بودند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۸۱۳۸۲۲۴۴۶۰ تماس حاصل فرمایید.

آخرین مقالات

مشاهده همه
علی طوبایی رتبه ۶۹۷ سال ۹۸ مدرسان ماهر : برای مطالعه کنکور هر چه زودتر شروع کنید.
علی طوبایی رتبه ۶۹۷ سال ۹۸ مدرسان ماهر : برای مطالعه کنکور هر چه زودتر شروع کنید. مصاحبه با رتبه های برتر مدرسان فاخر- علی طوبایی رتبه ۶۹۷ خودتان را معرفی نمایید: علی طوبایی هستم رتبه ۶۹۷ سال ۹۸ رشته...
ادمین 2 0
دانلود امتحان نهایی شهریور ۹۸ درس زبان خارجی (۳) دوازدهم مشترک بین رشته ها به همراه پاسخ
دانلود امتحان نهایی شهریور ۹۸ درس زبان خارجی (۳) دوازدهم مشترک بین رشته ها به همراه پاسخ با سلام برای دانلود امتحان نهایی شهریورماه درس زبان خارجی (۳) دوازدهم مشترک بین کلیه رشته ها که در تاریخ ۱۲شهریور ماه ۹۸ برگزار شده است، روی کلمات زیر کلیک...
ادمین 2 0
ملیکا کزازی رتبه ۷۶۰ سال ۹۸ مدرسان ماهر : حتی اگر هیچ کس شما را باور نداشت، خودتان، خودتان را باور داشته باشید.
ملیکا کزازی رتبه ۷۶۰ سال ۹۸ مدرسان ماهر : حتی اگر هیچ کس شما را باور نداشت، خودتان، خودتان را باور داشته باشید. مصاحبه با رتبه های برتر مدرسان فاخر- ملیکا کزازی رتبه ۷۶۰ خودتان را معرفی نمایید: ملیکا کزازی...
ادمین 2 0
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات پس از تایید مدیر نمایش داده خواهند شد.