قوانین و مقررات

قوانین یا دستورالعمل های زیر یک قرارداد قانونی بین موسسه علمی استعداد های ماهر و شما (کاربر) است و این بدان معناست که شما به محض ورود به سایت موسسه، تمامی قوانین و مقررات را پذیرفته اید و موسسه این حق را دارد تا هر زمان که نیاز باشد تمام یا بخشی از قوانین سایت را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند.

تمامی کاربران اینترنتی می توانند از امکانات وب سایت استفاده کنند، در صورتی که در سایت ثبت نام کنید موافقت خود را مبنی بر پذیرفتن تمام قوانین و مقررات اعلام می کنید هم چنین مسئولیت مالی استفاده از سایت، خرید ها، خدمات دریافت شده را بر عهده می گیرید.

 

شما متعهد می شوید که:

– مسئولیت همه اعمالی را که در سایت انجام می دهید می پذیرید.
– از قانون کپی رایت تبعیت می کنید و متعهد می شوید بدون کسب اجازه از موسسه به هیچ روشی اقدام به کپی برداری از صفحات و مطالب سایت نمی نمایید.
– از هیچ روش برای ارسال هرزنامه (اسپم) به سایر کاربران یا سایت استفاده نمی کنید.
– از انجام هر گونه عملی که منجر به خرابی یا بار اضافی بر روی سایت شود خودداری کنید.
– وارد درگیری های غیر اخلاقی، لفظی و تمام مواردی که به دور از شئونات اسلامی و اخلاقی می باشد نمی شوید.
– از آپلود فایل هایی که خلاف قوانین کشور است خودداری کنید.
– هر گونه استفاده از سایت موسسه استعداد های برتر ماهر که موجب قرار گرفتن این سایت در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه کشور قرار بگیرد منجر به پیگرد قانونی خواهد شد.
– بیش از یک حساب کاربری در سایت نسازید.
– شما در واقع مالک و مسئول تمام محتوایی هستید که در این سایت قرار می دهید.
– شما با قرار دادن محتوا در این سایت اجازه استفاده از آن را به موسسه و سایر کاربران می دهید.
– اطلاعات و محتوایی که در سایت قرار می دهید نباید حقوق سایر افراد یا موسسه ها را نقض کند یا در تداخل با حقوق مالکیت معنوی دیگران قرار گیرد.
– مطالب یا محتوای شما نباید باعث تخریب شخصیت، عصبانیت، تهدید، آزار و اذیت دیگران شود، همچنین نباید مغایر با شئونات اسلامی و اخلاقی باشد.
– موسسه ماهر درستی و صحت اطلاعات یا مطالب ارسالی توسط کاربران را تایید نمی کند، همچنین این موسسه هیچ گونه مسئولیتی در قبال این اطلاعات ندارد.
 

تمامی قوانین بالا از زمانی که شما وارد سایت شده اید لازم الاجراست و در صورتی که قوانین ذکر شده را رعایت نکنید ممکن است بدون اخطار حساب کاربری شما مسدود شود.