چرا کلاس های استاد ماهر پرطرفدار هستند؟

چرا کلاس های استاد ماهر پرطرفدار هستند؟

چرا کلاس های استاد ماهر پرطرفدار هستند؟

از لابلای صحبت های دانش آموزان کلاس های ریاضی استاد مهرداد ماهر، می توان نقاط قوت بی مثال کلاس ایشان را پیدا کرد. در این مقاله، بعضی از ویژگی های کلاس درس، موفق ترین استاد کنکور ایران را برای شما به نگارش درآورده ایم.

۱ تدریس قدرتمند درس ریاضی.

استاد مهرداد ماهر، با تجربه ی استعداد یابی و پرورش تعداد بی شماری رتبه ی یک و دو رقمی با درصد های بی نظیر در سال های اخیر، به خوبی توانسته ثابت کند که مرد اول ریاضیات کنکور ایران است. ایشان با توانایی بالایی که در انتقال مفاهیم ریاضی دارند، به خوبی مباحث را برای دانش آموزان جا انداخته و سپس با تست های تالیفی زیادی که در کلاس کار می کنند، موجب افزایش تسلط دانش آموزان می شوند. به طوری که برای دانش آموزان کلاس استاد ماهر، هیچ سوالی در جلسه ی کنکور، غریبه نیست!

۲ سخت گیری و پیگیری انجام تکالیف.

هیچ چیز به اندازه ی نتیجه، برای استاد ماهر اهمیت ندارد. ایشان به خوبی می دانند که برای کسب درصد ۱۰۰ در درس ریاضی، لازم است دانش آموزان بعد از هر جلسه، مطالبی که در کلاس گفته شده بود را مرور کرده و تمرین هایی که استاد مشخص کردند را در منزل اجرا کنند، از این رو با جدیت خاصی که ایشان دارند، میزان مطالعه و تست زدن دانش آموز در منزل، با پرسش های کلاسی یا آزمون هایی که برگزار می کنند، کنترل می شود.

۳ حل مثال های گوناگون در کلاس درس.

استاد ماهر از نظر تعداد تست های حل شده در یک جلسه کلاس، به نوعی در ایران رکورد دار هستند! تعداد بالای تست ها و مثال هایی که ایشان برای تفهیم مطالب، آموزش روش های حل تست و طبقه بندی تیپ های گوناگون، در کلاس حل می کنند، آن قدر بالاست که دانش آموز در هیچ منبعی چنین حجم وسیعی از تست ها با چیدمان درست آموزشی پیدا نخواهد کرد.

۴ جزوه ی منظم و حرفه ای.

دانش آموزان کلاس استاد ماهر، به خوبی نقش کلیدی جزوه ایشان در موفقیت در کنکور سرسری را درک کرده اند، به طوری که در ماه های حساس سال کنکور (جمعبندی پایه در شهریور ماه، جمع بندی ترم یک آذر و دی ماه، جمع بندی پایه در بهمن ماه، بازه ی طلایی عید، دوران جمع بندی خرداد، هفته ی تورق سریع تیرماه) فقط با اتکا به جزوه ی ایشان، به خوبی از پس پیچیدگی های درس ریاضی بر می آیند.

۵ مناسب برای همه ی سطوح

دانش آموزان با پایه ی علمی ضعیف، به این دلیل از کلاس استاد ماهر سود می برند که ایشان در کلاس درس خود، توجه ویژه ای به حل زیاد سوالات از تمام تیپ های کنکور دارند و دانش آموزان با پایه ی ریاضی قوی هم از سرعت تدریس ایشان در کلاس درسی نهایت استفاده ی ممکن را می برند، البته ذکر این نکته الزامیست که دانش آموزان قوی، به این دلیل پایه ی ریاضی خوبی دارند که از سال های پایه (تابستان نهم به دهم) در کلاس ایشان شرکت می کردند. کلاس ریاضی استاد ماهر، بهترین کلاس ریاضی ایران است چون؛ موجبات رشد و پیشرفت سریع دانش آموزان تلاش گر با همه ی سطوح را فراهم می کند.

علاوه بر این ها، دلایل دیگری هم هست که نخبگان کنکور ایران، کلاس درس موفق ترین مدرس ریاضی ایران را انتخاب می کنند که در مقالات بعدی، بیان خواهد شد.

آخرین مقالات

مشاهده همه
علی طوبایی رتبه ۶۹۷ سال ۹۸ مدرسان ماهر : برای مطالعه کنکور هر چه زودتر شروع کنید.
علی طوبایی رتبه ۶۹۷ سال ۹۸ مدرسان ماهر : برای مطالعه کنکور هر چه زودتر شروع کنید. مصاحبه با رتبه های برتر مدرسان فاخر- علی طوبایی رتبه ۶۹۷ خودتان را معرفی نمایید: علی طوبایی هستم رتبه ۶۹۷ سال ۹۸ رشته...
ادمین 2 0
دانلود امتحان نهایی شهریور ۹۸ درس زبان خارجی (۳) دوازدهم مشترک بین رشته ها به همراه پاسخ
دانلود امتحان نهایی شهریور ۹۸ درس زبان خارجی (۳) دوازدهم مشترک بین رشته ها به همراه پاسخ با سلام برای دانلود امتحان نهایی شهریورماه درس زبان خارجی (۳) دوازدهم مشترک بین کلیه رشته ها که در تاریخ ۱۲شهریور ماه ۹۸ برگزار شده است، روی کلمات زیر کلیک...
ادمین 2 0
ملیکا کزازی رتبه ۷۶۰ سال ۹۸ مدرسان ماهر : حتی اگر هیچ کس شما را باور نداشت، خودتان، خودتان را باور داشته باشید.
ملیکا کزازی رتبه ۷۶۰ سال ۹۸ مدرسان ماهر : حتی اگر هیچ کس شما را باور نداشت، خودتان، خودتان را باور داشته باشید. مصاحبه با رتبه های برتر مدرسان فاخر- ملیکا کزازی رتبه ۷۶۰ خودتان را معرفی نمایید: ملیکا کزازی...
ادمین 2 0
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات پس از تایید مدیر نمایش داده خواهند شد.