تقویم اجرایی برگزاری اولین دوره جشنواره علمی پژوهشی و نمایشگاه دستاوردهای پژوهش سراهای دانش آموزی

تقویم اجرایی برگزاری اولین دوره جشنواره علمی پژوهشی و نمایشگاه دستاوردهای پژوهش سراهای دانش آموزی

تقویم اجرایی برگزاری اولین دوره جشنواره علمی پژوهشی و نمایشگاه دستاوردهای پژوهش سراهای دانش آموزی
علیرضا کمرئی، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش شیوه‌نامه برگزاری اولین دوره جشنواره علمی پژوهشی و نمایشگاه دستاوردهای پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی را ابلاغ کرد.
اولین دوره جشنواره علمی پژوهشی از سوی قطب‌های کشوری پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی و دبیرخانه راهبری درس آزمایشگاه علوم تجربی با مشارکت ستادهای تابعه معاونت علمی و فناوری برای دبیران و دانش‌آموزان دوره‌های ابتدایی و متوسطه برگزار می‌شود.

ایجاد زمینه مشارکت و تقویت مهارت کار گروهی در بین دانش‌آموزان با استفاده از محیط‌های متنوع یادگیری ایجاد شده در پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی، ایجاد زمینه برای طراحی و انجام پروژه‌های تحقیقی پژوهشی و فناوری دانش‌آموزی و تقویت و تعمیق فرهنگ مطالعه تحقیق و پژوهش‌های فردی و گروهی در بین دانش‌آموزان ابتدایی و متوسطه همه مناطق و مدارس سراسر کشور از اهداف برگزاری این جشنواره است.

جشنواره علمی پژوهشی شامل ۹ عنوان است که شیوه‌نامه‌های اختصاصی آن‌ها از سوی قطب‌های کشوری پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی و دبیرخانه راهبری درس آزمایشگاه علوم تجربی تهیه و تا اول آذر سال تحصیلی ۹۸-۹۹ به استان‌های کشور ابلاغ می‌شود.

هجدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی، دومین دوره مسابقات مسابقات کدنویسی، دومین دوره مسابقات سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، دومین دوره مسابقات زیست‌فناوری، اولین دوره مسابقات ادبیات و علوم انسانی، اولین دوره مسابقات فناوری‌های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته، اولین دوره مسابقات فناوری نانو، اولین دوره مسابقات گیاهان دارویی و طب ایرانی و اولین دوره مسابقات نجوم از جمله عنوان‌های اولین جشنواره علمی پژوهشی پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی است.

همه دبیران و دانش‌آموزان علاقه‌مند دوره‌های ابتدایی و متوسطه می‌توانند طبق شیوه‌نامه به پنل کاربری خود در سامانه همگام مراجعه و در این مسابقات ثبت‌نام کنند.

طبق شیوه‌نامه ابلاغی در مسابقات گروهی همه اعضای تیم باید از یک جنسیت باشند و هر فرد یا تیم تنها مجاز به شرکت در یکی از گرایش‌های هر یک از مسابقات در مرحله کشوری است. مرحله کشوری جشنواره هم در صورت تخصیص و تامین نقدینگی از سوی اداره کل خزانه وزارت امور اقتصاد و دارایی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از آخرین اخبار و تغییرات احتمالی در اجرای جشنواره و همچنین استفاده از محتواهای آموزشی به پرتال کشوری پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی به نشانی www.scr.medu.ir مراجعه کنند.

تقویم اجرایی برگزاری اولین دوره جشنواره علمی پژوهشی و نمایشگاه دستاوردهای پژوهش سراهای دانش آموزی به شرح زیر است:

پانا

مصاحبه با آرین امامی فر دانش آموز موفق تراز بالای ۷۳۰۰ مدرسان ماهر که به هم کلاسی ها و رقیبان خود توصیه می کند وارد حاشیه هاا نشده و تمام تمرکزتان روی کار خودتان باشد را از طریق لینک زیر مطالعه نمایید:

مصاحبه با آرین امامی فر دانش آموز موفق تراز بالای ۷۳۰۰ مدرسان ماهر: وارد حاشیه ها نشوید و تمام تمرکزتان روی کار خودتان باشد نه دیگران.

آخرین مقالات

مشاهده همه
علی طوبایی رتبه ۶۹۷ سال ۹۸ مدرسان ماهر : برای مطالعه کنکور هر چه زودتر شروع کنید.
علی طوبایی رتبه ۶۹۷ سال ۹۸ مدرسان ماهر : برای مطالعه کنکور هر چه زودتر شروع کنید. مصاحبه با رتبه های برتر مدرسان فاخر- علی طوبایی رتبه ۶۹۷ خودتان را معرفی نمایید: علی طوبایی هستم رتبه ۶۹۷ سال ۹۸ رشته...
ادمین 2 0
دانلود امتحان نهایی شهریور ۹۸ درس زبان خارجی (۳) دوازدهم مشترک بین رشته ها به همراه پاسخ
دانلود امتحان نهایی شهریور ۹۸ درس زبان خارجی (۳) دوازدهم مشترک بین رشته ها به همراه پاسخ با سلام برای دانلود امتحان نهایی شهریورماه درس زبان خارجی (۳) دوازدهم مشترک بین کلیه رشته ها که در تاریخ ۱۲شهریور ماه ۹۸ برگزار شده است، روی کلمات زیر کلیک...
ادمین 2 0
ملیکا کزازی رتبه ۷۶۰ سال ۹۸ مدرسان ماهر : حتی اگر هیچ کس شما را باور نداشت، خودتان، خودتان را باور داشته باشید.
ملیکا کزازی رتبه ۷۶۰ سال ۹۸ مدرسان ماهر : حتی اگر هیچ کس شما را باور نداشت، خودتان، خودتان را باور داشته باشید. مصاحبه با رتبه های برتر مدرسان فاخر- ملیکا کزازی رتبه ۷۶۰ خودتان را معرفی نمایید: ملیکا کزازی...
ادمین 2 0