نتایج اولیه رشته های شرایط خاص کنکور ۹۸ منتشر شد.

نتایج اولیه رشته های شرایط خاص کنکور ۹۸ منتشر شد.

نتایج اولیه رشته های شرایط خاص کنکور ۹۸ منتشر شد.
اطلاعیه ‌سازمان ‌سنجش ‌آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی معرفی‌شدگان‌ چند برابر ظرفیت، زمان و آدرس محل مصاحبه، معاینه و گزینش‌ رشته‌های ‌تحصیلی دارای شرایط خاص آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ به شرح زیر است:

با آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبان گرامی، بدین وسیله به اطلاع علاقه مندان به تحصیل در رشته های تحصیلی دارای شرایط خاص دانشگاهها و موسسات آموزش عالی (شامل: دانشگاههای شهید مطهری، شاهد، علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری، صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران، علوم پزشکی بقیه الله(عج)، علوم پزشکی ارتش، رشته دکتری پیوسته بیوتکنولوژی دانشگاه تهران، رشته مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبائی، دانشکده غیرانتفاعی رفاه، غیر انتفاعی امام رضا (ع)- مشهد ، مرکز آموزش عالی تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه-قم ، رشته های تحصیلی کاردانی فوریت پزشکی دانشگاههای علوم پزشکی و کلیه کدرشته های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی – تهران) که در زمان انتخاب رشته های تحصیلی، یک و یا چندکدرشته از دانشگاههای مذکور را در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ در فرم انتخاب رشته اینترنتی خود انتخاب نموده اند، می رساند که فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابرظرفیت هر یک از رشته های تحصیلی از بین داوطلبانی که کدرشته محل های موسسات مذکور را انتخاب نموده و حدنصاب چند برابر ظرفیت لازم را کسب کرده اند،با رعایت تقدم انتخاب رشته در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.orgدرج گردیده است.

با مراجعه به سایت سازمان سنجش از طریق شماره پرونده و مشخصات فردی یا شماره داوطلبی و مشخصات فردی می توانید نتیجه اولیه را مشاهده نمایید.

لذا توجه آن دسته از داوطلبانی را که در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از رشته های تحصیلی دانشگاههای فوق قرارگرفته اند، به نکات ذیل معطوف می دارد:

الف) در گزینش نهایی هر رشته منحصراً کسانی قبول اعلام خواهند شد که برابر برنامه زمانی در مصاحبه و یا سایر مراحل گزینش به شرح مندرج در این اطلاعیه شرکت نموده و در این مرحله موفق شوند و صلاحیت عمومی آنان نیز توسط هیأت مرکزی گزینش ذیربط تائید شده و ضوابط انتخاب رشته فوق را رعایت نموده و همچنین حدنصاب نمره علمی نهایی برای هر رشته را نیز کسب نمایند. لازم به توضیح است که اسامی پذیرفته شدگان نهائی این دانشگاهها به همراه نتایج سایر رشته های متمرکز آزمون سراسری اعلام خواهد شد.

ب) معرفی داوطلبان به عنوان چند برابر ظرفیت، به منزله قبولی نمی باشد و کلیه معرفی شدگان لازم است برای انجام مراحل مختلف گزینش در تاریخهای مقرر به آدرس تعیین شده از طرف مؤسسات در این اطلاعیه مراجعه نمایند. داوطلب ممکن است به یک و یا دو مؤسسه معرفی شده باشد، لذا داوطلبانی که به دو مؤسسه معرفی شده اند در صورت تمایل می توانند به یک مؤسسه و یا هر دو برای انجام مراحل مختلف گزینش مراجعه نماید. بدیهی است عدم مراجعه داوطلبان برای انجام مراحل گزینش در هر مورد معرفی به منزله انصراف قطعی از گزینش در رشته یا رشته های ذیربط آن مؤسسه تلقی خواهد شد و وضعیت داوطلب در اولویتهای بعدی وی بررسی خواهد شد. ضمناً در ستون نتیجه کارنامه نهائی در مقابل کدرشته مربوطه آنان عدد یک (۱) به منزله عدم داشتن شرایط گزینش درج می گردد.

ج) به اطلاع می رساند، آن دسته داوطلبانی که نسبت به انتخاب یک یا چند کدرشته محل از مؤسسات دارای شرایط خاص مندرج در این اطلاعیه اقدام نموده ولی در این مرحله معرفی نشده اند، می رساند عدم معرفی آنها به یکی از دلایل ذیل می باشد یاشانس قبولی در اولویتهای بالاتر از کدهای مربوط به رشته های تحصیلی دارای شرایط خاص را دارا می باشند، و یا اینکه فاقد حداقل نمره علمی لازم برای معرفی در این مرحله می باشند. بنابراین دلیل عدم معرفی آنان در این مقطع، در کارنامه نتایج نهایی مشخص خواهد شد.

د) بنا به دلایل متفاوت (اعم از نمره علمی و ترتیب اولویت انتخاب رشته داوطلب و یا عدم رعایت استان بومی و…) هیچگونه اعتراضی در این مرحله از اعلام نتایج از سوی داوطلبان پذیرفته نمی باشد و پس از اعلام نتایج نهائی، در مهرماه، برای کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ که نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته خود در سایت این سازمان در زمان مقرر اقدام نموده اند، کارنامه نتیجه نهایی تهیه و قابل رؤیت و بهره برداری خواهد بود، لذا داوطلبانی که پس از دریافت کارنامه نسبت به مندرجات آن برای آنان سوالاتی وجود دارد، می توانند به استناد پرینت کارنامه نتیجه نهائی در موعد مقرر با دلیل درخواست خود را مطرح نمایند، و در این مرحله هیچگونه اعتراضی پذیرفته نمی باشد.

و) کلیه معرفی شدگان چندبرابرظرفیت می بایست قبل از مراجعه به موسسه ذیربط، برای اطلاع از برنامه زمان و مکان، مدارک مورد نیاز و شرایط عمومی و اختصاصی جهت انجام مراحل مصاحبه، معاینه و یا سایر مراحل گزینش حتماً به پایگاه اطلاع رسانی موسسه محل مصاحبه مراجعه نمایند.

برنامه زمانی، نحوه مراجعه و مدارک لازم برای هریک از موسسات:
۱- معرفی شدگان رشته های تحصیلی دانشگاه شاهد تهران:

داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از رشته های تحصیلی دانشگاه شاهد تهران اعلام گردیده، لازم است از تاریخ ۹۸/۰۶/۰۴ بمنظور اطلاع از زمان انجام مراحل مختلف مصاحبه، بررسی صلاحیت های عمومی، مکان و زمان بندی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت که در سایت دانشگاه www.shahed.ac.ir اعلام خواهد شد مراجعه نمایند.

۲- معرفی شدگان رشته های تحصیلی دانشگاه شهیدمطهری:

داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های تحصیلی دانشگاه شهیدمطهری اعلام گردیده ، لازم است از تاریخ ۹۸/۰۶/۰۴ با مراجعه به سیستم جامع دانشگاهی گلستان دانشگاه شهیدمطهری به آدرسwww.golestan.motahari.ac.ir و تکمیل اطلاعات لازم و مطالعه اطلاعیه مربوط نسبت به ثبت نام و تعیین زمان مصاحبه، مکان و مدارک لازم اقدام نمایند. مکانهای مراجعه به شرح ذیل اعلام می گردد:

الف – خواهران- مشهد- بلوار ۱۷ شهریورـ۱۷ شهریورجنوبی دو – جنب پمپ بنزین دانشگاه شهیدمطهری. تلفن: ۳۳۴۱۹۴۴۴-۳۳۴۱۸۲۵۶ (کد۰۵۱)

ب – برادران- مشهد ـ خیابان دکتربهشتی- بهشتی ۳۶ پلاک ۱۰۷-دانشگاه شهیدمطهری تلفن: ۳۸۴۷۶۰۲۲- ۳۸۴۷۶۰۲۱-۳۸۴۷۶۰۲۰ (کد ۰۵۱)

ج- خواهران- یزد – بلوار آزادگان – به طرف فرودگاه – دانشگاه شهید مطهری. تلفن: ۳۷۲۲۲۸۵۵ – ۳۷۲۱۴۶۸۸ (کد ۰۳۵)

د- برادران و خواهران- زاهدان- خیابان دانشگاه- دانشگاه ۱۱- دانشگاه شهید مطهری. تلفن: ۳۳۴۱۶۶۱۸-۳۳۴۲۶۹۷۳ (کد ۰۵۴)

هـ- برادران- تهران- میدان بهارستان- مدرسه عالی شهیدمطهری. تلفن: ۳۳۵۱۳۱۵۵-۳۳۱۳۸۴۸۹ – ۳۳۵۶۸۷۸۷ (کد ۰۲۱)

و- خواهران- تهران- میدان بهارستان- خیابان مصطفی خمینی –نرسیده به چهارراه سرچشمه- انتهای کوچه صیرفی پور- دانشگاه شهید مطهری. تلفن:۳۳۹۶۳۳۰۰- ۳۳۹۱۶۱۲۴ – ۳۳۱۱۲۹۲۶ (کد ۰۲۱)

۳- معرفی شدگان رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم قضایی دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری:

داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کدرشته های مذکور در دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری اعلام گردیده ، لازم است از تاریخ ۹۸/۰۶/۰۴ برای اطلاع از تاریخ و زمان انجام مصاحبه، دریافت فرم و مدارک لازم جهت انجام مراحل گزینش به سایت دانشگاه به آدرس: www.ujsas.ac.ir مراجعه نمایند.

۴ – معرفی شدگان رشته مدیریت بیمه اکو موسسه آموزش عالی بیمه اکو در دانشگاه علامه طباطبائی تهران:

داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته مدیریت بیمه اکو موسسه آموزش عالی بیمه اکو در دانشگاه علامه طباطبائی تهران اعلام گردیده، لازم است برای انجام مراحل مختلف مصاحبه با در دست داشتن مدارک لازم شامل:اصل شناسنامه عکسدار و اصل کارت ملی – راس ساعت ۸:۰۰ صبح روزهای دوشنبه مورخ ۹۸/۰۶/۱۱ و سه شنبه مورخ ۹۸/۰۶/۱۲ به آدرس : تهران- خیابان شهید عباسپور (توانیرسابق)، خ نظامی گنجوی نبش کوچه هفت تیر. موسسه آموزش عالی بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی مراجعه نمایند. ضمناً چنانچه داوطلبان مدارکی دال بر گذراندن آزمون های استاندارد زبان انگلیسی نظیر تافل و آیلتس دارند، مستندات مربوطه را به همراه داشته باشند.

۵ – معرفی شدگان رشته دکتری پیوسته بیوتکنولوژی دانشگاه تهران:

داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته دکتری بیوتکنولوژی دانشگاه تهران اعلام گردیده، لازم است از تاریخ ۹۸/۰۶/۰۴ برای اطلاع از تاریخ و زمان انجام مصاحبه، دریافت فرم و مدارک لازم جهت انجام مراحل گزینش به سایت دانشگاه مراجعه نمایند.

۶- معرفی شدگان رشته های تحصیلی دانشکده غیرانتفاعی رفاه تهران:

داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های تحصیلی دانشکده غیرانتفاعی رفاه اعلام گردیده، لازم است از تاریخ ۹۸/۰۶/۰۴ برای اطلاع از تاریخ و زمان انجام مصاحبه، دریافت فرم و مدارک لازم جهت انجام مراحل گزینش به سایت دانشگاه www.refah.ac.ir مراجعه نمایند. عدم شرکت در مراحل مصاحبه عمومی، به منزله انصراف از گزینش در رشته های معرفی شده این دانشکده می باشد. دانشکده فاقد هرگونه امکانات خوابگاهی می باشد. آدرس: تهران – میدان بهارستان- ضلع شرقی مجلس شورای اسلامی- ابتدای خیابان مردم-کوچه ندائی پور، دانشکده رفاه تلفن: ۳۵۰۷۴۲۵۱ – ۰۲۱

۷- معرفی شدگان رشته های تحصیلی دانشگاه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران:

داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از رشته های تحصیلی دانشگاه فوق اعلام گردیده، لازم است از تاریخ ۰۴/۰۶/۹۸ برای اطلاع از مدارک مورد نیاز و زمان و مکان دقیق مراحل مصاحبه به سایت دانشگاه به نشانی:www.iribu.ac.ir مراجعه نمایند.

۸- معرفی شدگان رشته تحصیلی مدیریت فرهنگی هنری (کد ۳۵۵۶۳) مرکز آموزش عالی تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه-قم :

داوطلبانی که اسامی آنان در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته تحصیلی فوق در مرکز آموزش عالی تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه-قم اعلام گردیده، لازم است برای انجام مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش روز شنبه مورخ ۹۸/۰۶/۰۹ساعت ۸:۰۰ صبح به آدرس محل برگزاری مصاحبه: قم- میدان ارتش-بلوار غدیر-بعد از دانشگاه قم- مجتمع آموزش عالی نمایندگی ولی فقیه در سپاه-دانشکده عقیدتی سیاسی شهید محلاتی، معاونت آموزش مراجعه نمایند. مدارک مورد نیاز: اصل شناسنامه عکسدار و یک سری روگرفت از تمام صفحات- کارت ملی و یک سری روگرفت از پشت و رو در یک صفحه – یک سری رو گرفت از گواهینامه دیپلم و پیش دانشگاهی- رو گرفت از ریز نمرات سه ساله متوسطه و پیش دانشگاهی- ۶ قطعه عکس ۴×۳ با زمینه سفید تمام رخ- مدارک ایثارگری و جانبازی برای ایثارگران و جانبازان یا اعضاء درجه یک خانواده آنان و خانواده معظم شهدا، گواهی سابقه عضویت و فعالیت در بسیج. دفترچه بیمه درمانی (به منظور معاینات پزشکی همراه داشتن دفترچه بیمه الزامی است) توصیه می شود داوطلبانی که بیماری خاص یا صعب العلاج دارند برای مصاحبه حاضر نشوند.- فیش واریزی به مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰ ریال (پنجاه هزارتومان) به شماره حساب (شماره شبا IR270630381003755667788071) ، (شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۱۳۷۰۵۹۹۲۶) نزد بانک انصار به نام آقای محمد زررینی واریز نمایند. توضیح: معرفی شدگان لازم است مدارک یاد شده را با فرمت jpg اسکن نموده و به صورت لوح فشرده (CD) به همراه اصل آن در روز مصاحبه ارائه نمایند. مراحل پذیرش شامل معاینات پزشکی، آزمون آمادگی جسمانی(دوی ۱۵۰۰متر ، دراز و نشست ، شنای روی دست) و مصاحبه عمومی (قرآن، احکام، اعتقادات، انقلاب اسلامی و توانمندی شغلی) می باشد- همراه داشتن لباس ورزشی و آمادگی لازم جهت انجام آزمون آمادگی جسمانی ضروری است- داوطلبان توجه داشته باشند روند مصاحبه زمان بر بوده و حداقل ۲ تا ۳ روز ادامه خواهد داشت.- با توجه به اینکه از حضور همراهان داوطلبین ( پدر، مادر و خویشاوندان) در مرکز و فرایند پذیرش ممانعت می شود و همچنین روند طولانی فرایند پذیرش، داوطلبین بدون همراه مراجعه نمایند.- معرفی شدگان جهت آگاهی از آخرین تغییرات و اطلاعیه ها، به صورت روزانه به تارنمای مرکز به نشانی www.smc.ac.irمراجعه نمایند.

۹- معرفی شدگان رشته کارشناسی ارشد پیوسته الهیات و معارف اسلامی و ارشاد دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا(ع)- مشهد:

داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته کارشناسی ارشد پیوسته معارف اسلامی و ارشاد دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا(ع)- مشهد اعلام گردیده، لازم است طبق جدول شماره ۱ برای انجام مراحل مختلف مصاحبه و آزمون با در دست داشتن مدارک لازم شامل:۱-اصل کارت ملی و اصل شناسنامه و یک سری روگرفت از تمام صفحات ۲- دو قطعه عکس ۴×۳ پشت نویسی شده رنگی با زمینه سفید (با حجاب کامل و بدون آرایش باشد) ۳- اصل مدرک متوسطه و ریز نمرات آن و اصل مدرک پیش دانشگاهی و ریز نمرات آن (یک سری کپی از هر کدام) ۴- چنانچه در فعالیتهای علمی، فرهنگی، تربیتی، آموزشی، پژوهشی و… دارای مقام و رتبه هستید مدارک لازم ارائه شود. آدرس: محل برگزاری مصاحبه: خواهران: مشهد- میدان فلسطین- دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) – پردیس خواهران- ساختمان مرکزی.

برادران: مشهد خیابان دانشگاه – دانشگاه ۲۱ – خیابان اسرار- دانشگاه بین المللی امام رضا /ع/ . شماره تلفن: ۰۵۱۳۸۰۴۱ داخلی ۳۱۰۶٫

ضمناً داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه به آدرس: www.imamreza.ac.ir مراجعه نمایند.

جدول شماره ۱- برنامه زمان بندی شرکت در مصاحبه معرفی شدگان دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا(ع)- مشهد
روز و تاریخ مصاحبه ساعت مراجعه حرف اول نام خانوادگی داوطلب
شنبه تاریخ ۹۸/۰۶/۰۹ ۸ صبح الی ۱۴ بعدازظهر کلیه داوطلبان پسر گرایش فقه و مبانی حقوق و علوم قرآن و حدیث
یکشنبه تاریخ ۹۸/۰۶/۱۰ داوطلبان دختر گرایش فقه و مبانی حقوق
دو شنبه تاریخ ۹۸/۰۶/۱۱ داوطلبان دختر گرایش علوم قرآن و حدیث
۱۰ – معرفی شدگان رشته های تحصیلی بورسیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج): رشته های تحصیلی پزشکی (کد۳۱۹۹۶)، داروسازی (کد۳۱۹۹۹)، پرستاری(کد ۳۲۰۰۴)، کاردانی فوریتهای پزشکی (کدهای ۳۲۰۰۹و۳۲۰۱۰) و رشته تحصیلی دندانپزشکی (کد۳۱۸۱۳) بورسیه در دانشگاه علوم پزشکی ارتش.

داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های تحصیلی دانشگاه فوق اعلام گردیده، لازم استاز تاریخ ۹۸/۰۶/۰۴برای اطلاع از زمان و مکان دقیق مراحل مصاحبه، معاینه، و گزینش به سایت دانشگاه www.bmsu.ac.irمراجعه نمایند. مدارک لازم شامل: ۱۲ قطعه عکس ۴×۳ –اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه خود، پدر و مادر و در صورت تأهل همسر داوطلب -اصل- کپی مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی یا گواهی موقت پایان تحصیلات متوسطه- ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی- مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه جهت برادران – گواهی عضویت در بسیج، سوابق ایثارگری و … در صورت دارا بودن. تذکر: (سه سری-کپی از تمام موارد ذکر شده و از تمام صفحات شناسنامه ) – با توجه به لزوم اسکن، مدارک کلیه کپی ها در برگه قطع A4 گرفته شود. داوطلبان از آوردن همراه جداً خودداری فرمایند.

آدرس : تهران – میدان ونک – خیابان ملاصدرا – خیابان شیخ بهایی جنوبی – کوچه شهید نصرتی- دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج). تلفن تماس: ۸۷۵۵۵۱۳۱ و ۸۷۵۵۵۶۱۸ -۰۲۱

۱۱- معرفی شدگان رشته های تحصیلی بورسیه دانشگاه علوم پزشکی ارتش: رشته های تحصیلی پزشکی (کدهای ۳۱۸۰۹ و ۳۱۸۱۰)، دندانپزشکی (کدهای ۳۱۸۱۱و۳۱۸۱۵)، پرستاری (کدهای۳۱۸۱۶،۳۱۸۱۷،۳۱۸۱۸و۳۱۸۲۰) ، تکنولوژی اتاق عمل (کدهای ۳۱۸۲۱و۳۱۸۲۳)، تکنولوژی پرتوشناسی (کد۳۱۸۲۵)، علوم آزمایشگاهی (کدهای۳۱۸۲۶و۳۱۸۲۸)، فناوری اطلاعات سلامت (کدهای۳۱۸۲۹و۳۱۸۳۰) ، هوشبری (کدهای۳۱۸۳۱و۳۱۸۳۳)، کاردانی فوریتهای پزشکی (کد۳۱۸۳۴و۳۱۸۳۶)، موسیقی نظامی (کد ۳۴۶۴۱) و رشته تحصیلی داروسازی (کدهای ۳۲۰۰۰و۳۲۰۰۱) بورسیه در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله /عج/.

داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان معرفی شدگان هر یک از رشته های فوق الذکر اعلام گردیده ،لازم است برای انجام مراحل گزینش طبق برنامه زمانی جدول شماره ۲ با در دست داشتن مدارک شامل: ۱- عکس ۴×۳ تمام رخ ۱۲ قطعه در سال جاری گرفته شده باشد ۲- اصل و سه نسخه روگرفت برابر اصل شده از تمام صفحات شناسنامه عکس دار داوطلب و اصل و تصویر پشت و رو کارت ملی (سه سری) ۳- یک سری روگرفت از تمام صفحات شناسنامه پدر و مادر ۴- اصل و سه سری روگرفت از گواهی پیش دانشگاهی، گواهی موقت پیش دانشگاهی، مدرک پایان دوره متوسطه، گواهی موقت پایان دوره متوسطه و ریز نمرات پایان دوره متوسطه ۵- پرینت کارنامه کل تحصیلی برای داوطلبانی که در دانشگاهها و موسسات آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مشغول به تحصیل می باشند. ۶-اصل و روگرفت از مدرک نظام وظیفه (گواهی اشتغال به تحصیل در دوره پیش دانشگاهی یا برگه سبز آماده به خدمت بدون مهر غیبت، کارت پایان خدمت، کارت معافیت دائم غیرپزشکی و یا گواهی اشتغال به خدمت سربازی) ۷-مشخصات بستگان نسبی (پدر-مادر-خواهران-برادران-پدربزرگ ومادربزرگ). ۸-ارائه اصل گذرنامه (درصورت دارا بودن) ۹- داوطلبان شرایط دار (فرزند نظامی-شهید- جانباز ازکار افتاده کلی-آزاده ازکار افتاده کلی) باید اصل مدرک را به همراه داشته باشند.۰۱- لباس و کفش ورزشی مناسب برای داوطلبان ذکور (جهت آزمون مقاومت جسمانی) راس ساعت ۶:۰۰ صبح به آدرس تهران – میدان حر– خیابان امام خمینی(ره) -نرسیده به چهارراه کمالی- مدیریت گزینش و استخدام نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران مراجعه نمایند. تلفن تماس : ۶۶۹۷۳۱۴۶ (کد ۰۲۱).

تذکرات مهم: ۱- از پذیرش داوطلبان دارای معافیت پزشکی و افرادی که مدارک فوق را به همراه نداشته باشند امتناع خواهد شد. ۲-مراحل گزینش ۲ تا ۳ روز به طول می انجامد (داوطلبان می بایست محل اسکان برای خود پیش بینی نمایند). ۳-معرفی شدگانی که بیش از یک کد رشته معرفی شده اند لازم است فقط یکبار جهت گزینش مراجعه نمایند و قبولی در مراحل گزینش در یک رشته بمنزله قبولی در تمامی رشته های معرفی شده می باشد. ۴- از آوردن وسایل غیر ضروری خودداری گردد. ۵-به دلیل شبانه روزی بودن دوره آموزش داوطلبان بورسیه باید مجرد باشند (داوطلبان متاهل حق ثبت نام ندارند).

جدول شماره ۲-برنامه زمان بندی مراجعه داوطلبان رشته های تحصیلی دانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران
ردیف رشته تحصیلی تاریخ مراجعه جنس
۱ زمان مراجعه کلیه خواهران ۹۸/۰۶/۰۶ زن
۲ زمان مراجعه برادران براساس حرف اول نام خانوادگی الف تا س ۹۸/۰۶/۰۷ مرد
۳ ش تا ی ۹۸/۰۶/۰۹ مرد
۱۲- معرفی شدگان رشته های تحصیلی بورسیه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح: کدرشته های پزشکی (کد۳۱۸۰۸)، دندانپزشکی (کد۳۱۸۱۴)، پرستاری (کد۳۱۸۱۹)، تکنولوژی اتاق عمل(کد۳۱۸۲۲)، تکنولوژی پرتوشناسی(کد۳۱۸۲۴)، علوم آزمایشگاهی (کد۳۱۸۲۷)، هوشبری (کد۳۱۸۳۲) بورسیه دردانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران و کدرشته های پزشکی (کد۳۱۹۹۷)، داروسازی(کد۳۲۰۰۲)، پرستاری (کد۳۲۰۰۶) بورسیه در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج).

داوطلبانی که در ردیف معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت رشته های تحصیلی بورسیه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) و دانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران قرارگرفته اند، لازم است برای انجام مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش در روزهای چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۶/۰۶ ، پنجشنبه مورخ ۹۸/۰۶/۰۷ و جمعه مورخ ۹۸/۰۶/۰۸ ساعت ۶:۳۰ صبح به محل برگزاری مصاحبه مراجعه نمایند. آدرس: تهران لویزان- خیابان شهید شعبانلو – جنب دانشگاه شهید رجایی- دانشگاه صنعتی مالک اشتر. مدارک لازم شامل: ۱- عکس ۴×۳ تمام رخ ۱۲ قطعه در سال جاری گرفته شده باشد ۲- اصل و سه نسخه روگرفت برابر اصل شده از تمام صفحات شناسنامه عکس دار داوطلب و اصل و تصویر پشت و رو کارت ملی (سه سری) ۳- یک سری روگرفت از تمام صفحات شناسنامه پدر و مادر ۴- اصل و سه سری روگرفت از گواهی پیش دانشگاهی، گواهی موقت پیش دانشگاهی، مدرک پایان دوره متوسطه، گواهی موقت پایان دوره متوسطه و ریز نمرات پایان دوره متوسطه ۵- پرینت کارنامه کل تحصیلی برای داوطلبانی که در دانشگاهها و موسسات آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مشغول به تحصیل می باشند. ۶-اصل و روگرفت از مدرک نظام وظیفه (گواهی اشتغال به تحصیل در دوره پیش دانشگاهی یا برگه سبز آماده به خدمت بدون مهر غیبت، کارت پایان خدمت، کارت معافیت دائم غیرپزشکی و یا گواهی اشتغال به خدمت سربازی) ۷-مشخصات بستگان نسبی (پدر-مادر-خواهران-برادران-پدربزرگ ومادربزرگ). ۸-ارائه اصل گذرنامه (درصورت دارا بودن) ۹- داوطلبان شرایط دار (فرزند نظامی-شهید- جانباز -آزاده ) باید اصل مدرک را به همراه داشته باشند. ۱۰- لباس و کفش ورزشی مناسب برای داوطلبان ذکور (جهت آزمون مقاومت جسمانی) تذکرات مهم: ۱- از پذیرش داوطلبان دارای معافیت پزشکی و افرادی که مدارک فوق را به همراه نداشته باشند امتناع خواهد شد. ۲-مراحل گزینش ۲ تا ۳ روز به طول می انجامد (داوطلبان می بایست محل اسکان برای خود پیش بینی نمایند). ۳-معرفی شدگانی که بیش از یک کد رشته معرفی شده اند لازم است فقط یکبار جهت گزینش مراجعه نمایند و قبولی در مراحل گزینش در یک رشته بمنزله قبولی در تمامی رشته های معرفی شده می باشد. ۴- از آوردن وسایل غیر ضروری خودداری گردد. ۵-به دلیل نداشتن خوابگاه برای متاهلین، اولویت پذیرش با داوطلبان مجرد می باشد.۶- از افرادی که در مراحل اولیه گزینش مورد تایید قرار گیرند در روز شنبه مورخ ۹۸/۰۶/۰۹ آزمایشات تخصصی پزشکی اخذ خواهد شد.

۱۳ – معرفی شدگان رشته های تحصیلی بورسیه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) و دانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران: کدرشته های پزشکی(کد۳۱۸۰۷)، دندانپزشکی(کد۳۱۸۱۲)، کاردانی فوریتهای پزشکی(کد۳۱۸۳۵)بورسیه دردانشگاه علوم پزشکی ارتش و کدرشته های تحصیلی پزشکی (کد۳۱۹۹۸)، داروسازی(کد۳۲۰۰۳)بورسیه در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله/عج/.

داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های تحصیلی بورسیه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) و دانشگاه علوم پزشکی ارتش اعلام گردیده ، لازم است از تاریخ ۹۸/۰۶/۰۴ برای اطلاع از زمان و مکان دقیق مراحل مصاحبه، معاینه، و گزینش به سایت دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله /عج/ www.bmsu.ac.ir مراجعه نمایند. مدارک لازم شامل: اصل شناسنامه(کپی تمام صفحات) و اصل کارت ملی و کپی- شش قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ جدید (عکس ها رایانه ای و اسکن شده نباشد)- اصل مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی به همراه کپی-پرینت معرفی شده اولیه در آزمون سراسری ۹۸- اصل و کپی مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه. آدرس محل مراجعه: تهران –نرسیده به میدان فردوسی-خیابان استاد نجات الهی-تقاطع سمیه –مرکز گزینش ناجا-طبقه سوم (گزینش فاواناجا)

۱۴- معرفی شدگان رشته های تحصیلی کاردانی فوریتهای پزشکی دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی:

کلیه معرفی شدگان رشته های تحصیلی کاردانی فوریتهای پزشکی دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی وابسته به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، می بایست از تاریخ ۹۸/۰۶/۰۴ قبل از مراجعه به موسسات اعلام شده برای مراجعه جهت مصاحبه، برای اطلاع از برنامه زمان و مکان، مدارک مورد نیاز و شرایط عمومی و اختصاصی جهت انجام مراحل مصاحبه، معاینه و یا سایر مراحل گزینش به پایگاه اطلاع رسانی موسسه محل مصاحبه مراجعه نمایند.

۱۵- معرفی شدگان رشته های تحصیلی مربوط به دانشگاه اطلاعـات و امنیت ملی:

از متقاضیان کلیه رشته های تحصیلی دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی متعاقباً و بصورت مستقیم از سوی دانشگاه فوقبرای انجام مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل مختلف گزینش دعوت بعمل خواهد آمد، به عبارت دیگر در این مرحله اسامی برای این کدرشته ها اعلام نمی شود.

۱۶- معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت در کلیه کدرشته های تحصیلی پردیسهای دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی-تهران (رشته های مخصوص داوطلبان بومی و دارای تعهد استخدام)

داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت هریک از رشته های تحصیلی پردیسهای دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی – تهران (وابسته به وزارت آموزش و پرورش ) اعلام گردیده، لازم است برای انجام مراحل مختلف مصاحبه اختصاصی و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و براساس برنامه زمانی مندرج در جدول شماره ۳ و به آدرس های مندرج در بند «ب» این اطلاعیه مراجعه نمایند.

جدول شماره ۳- زمان مصاحبه معرفی شدگان رشته های تحصیلی پردیسهای دانشگاه فرهنگیان
شروع مصاحبه: سه شنبه ۹۸/۰۶/۰۵ پایان مصاحبه: پنجشنبه ۹۸/۰۶/۱۴
تذکر: زمان دقیق انجام مصاحبه اختصاصی از داوطلبان معرفی شده، به وسیله مرکز مجری مصاحبه، تعیین خواهد شد،

معرفی شدگان موظفند با مراجعه به سایت مرکز مجری مصاحبه و یا اداره کل آموزش و پرورش استان بومی از زمان و مکان دقیق مصاحبه مطلع شوند.معرفی شدگان لازم است قبل از تاریخ ۹۸/۰۶/۰۵ از طریق سایت اینترنتی و شماره تلفن پردیس مجری مصاحبه و یا مراجعه حضوری، از روز و ساعت دقیق مصاحبه خود مطلع شوند.

تذکرات مهم: انجام مصاحبه و بررسی صلاحیت های عمومی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت رشته های تحصیلی پردیسهای دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ در دو بخش مجزا به شرح ذیل خواهد بود، معرفی شدگان دقت نمایند که در مراحل مورد نظر شرکت نموده باشند.

الف ):نحوه تکمیل و ارسال فرم مشخصات بررسی صلاحیت های عمومی گزینش:

توجه آن دسته از داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ را که اسامی آنان در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت هریک از رشته های دانشگاههای فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی اعلام شده است، به رعایت دقیق موارد ذیل معطوف می دارد:

۱- پس از تهیه نسخه پرینت فرم اطلاعات فردی (فرم شماره ۱) مندرج در ذیل این اطلاعیه، نسبت به تکمیل دقیق آن و الصاق یک قطعه عکس اقدام و به همراه تصویر صفحات شناسنامه و کارت ملی حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت از تاریخ انتشار اسامی در سایت ، به وسیله پست پیشتاز به هسته گزینش آموزش و پرورش استان بومی خود« نشانی مندرج در جدول شماره ۵ مندرج در ذیل این اطلاعیه » ارسال نمایند.

۲- لازم است در تکمیل فرم اطلاعات فردی دقت کافی معمول گردد. بدیهی است مسئولیت هرگونه نقص و… در تکمیل فرم به عهده داوطلب خواهد بود.

۳-عدم تکمیل فرم اطلاعات و یا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزینش آموزش و پرورش استان بومی، به منزله انصراف از تحصیل در دانشگاه های مذکور بوده و برابر مقررات تصمیم مقتضی اتخاذ خواهد شد.

ب): اقدامات لازم برای انجام بخشی از مراحل گزینش و مصاحبه اختصاصی:

مصاحبه جزئی از شرایط قانونی در مراحل آزمون سراسری برای پذیرش دانشجو معلم دردانشگاه فرهنگیان ودانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی می باشد. انجام مصاحبه اختصاصی صرفاً درمهلت مقرر مندرج در این اطلاعیه امکان پذیر می باشد. انجام مصاحبه مجدد و یا تمدید مهلت اعلام شده، تحت هر شرایطی به هیچ عنوان امکان پذیر نخواهدبود.

۱- نام، نشانی و شماره تلفن مراکز مجری مصاحبه اختصاصی از معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت رشته های متمرکز آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ در رشته های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان در «جدول شماره ۴ مندرج در ذیل این اطلاعیه » اعلام گردیده است.

۲- انجام مصاحبه علمی-تخصصی از معرفی شدگان رشته های تحصیلی دانشگاه تربیت دبیرشهید رجایی به صورت متمرکز در تهران و براساس تقویم زمان بندی مندرج در سایت آن دانشگاه از روز سه شنبه تاریخ ۹۸/۰۶/۰۵ لغایت روز پنجشنبه ۹۸/۰۶/۱۴ صورت خواهد گرفت. لذا به داوطلبان توصیه می شود جهت اطلاع بیشتر از زمان و مکان دقیق مصاحبه علمی – تخصصی به آدرس پرتال دانشگاه www.sru.ac.irhttps://مراجعه نمایند. آدرس : تهران- لویزان – خیابان شهید شعبانلو – دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی (شماره تماس: ۲۲۹۷۰۰۶۰- ۰۲۱)

تذکرخیلی مهم: معرفی شدگان رشته های تحصیلی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت از زمان انتشار فهرست اسامی دو برابر ظرفیت پذیرش در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور جهت طی مراحل بررسی صلاحیت های عمومی و مصاحبه گزینش به هسته گزینش آموزش و پرورش استان محل اقامت خود « نشانی اعلام شده در جدول شماره ۵ مندرج در ذیل این اطلاعیه » با دردست داشتن فرم شماره (۱) و سایر مدارک مربوط مراجعه نمایند.

شرح انجام مصاحبه تخصصی بررسی صلاحیت های عمومی گزینش
معرفی شدگان دانشگاه فرهنگیان استان بومی داوطلب استان بومی داوطلب
معرفی شدگان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران– دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی استان محل اقامت داوطلب

۳- عدم حضور در مهلت مقرربرای انجام مصاحبه و سایر مراحل گزینش آن به هر دلیل، به منزله انصراف از تحصیل در رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی تلقی می گردد و مسئولیت آن صرفاً به عهده داوطلب خواهد بود .

۴- از معرفی شدگانی مصاحبه اختصاصی به عمل خواهد آمد که دارای شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه شماره (۲) راهنمای انتخاب رشته و (بخش پیوست ها) آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ و اطلاعیه های اصلاحی بعدی سازمان سنجش آموزش کشور (کسب نمره علمی کل۶۵۰۰ و بالاتردر زیرگروه گروه آزمایشی مربوط برای مجاز شدن برای انتخاب رشته، داشتنحداقل معدل کل ۱۴در دوره متوسطه ی دوم (معدل سه پایه اول، دوم و سوم)، برخورداری از سلامت کامل تن و روان و شرایط مناسب جسمانی برای حسن انجام وظیفه معلمی،داشتن حداکثر سن ۲۲ سال تمام در بدو ورود به دانشگاه (۱/۷/۱۳۷۶ به بعد) و …) باشند. در غیر این صورت انجام مصاحبه علمی-تخصصی، منتفی خواهد بود.

تبصره ): حداقل معدل و حداکثر سن، تحت هر شرایطی تغییر نخواهد کرد.

۵-ویژگی های جسمانی معرفی شدگان چند برابر توسط پزشک معتمد واجد شرایط آموزش و پرورش، صرفاً در مهلت مقرر در زمان انجام مصاحبه، باید مورد تأیید قرار گیرد. در غیر این صورت انجام مصاحبه امکان پذیر نخواهد بود.

۶- موفقیت در مصاحبه اختصاصی و بررسی و تایید صلاحیتهای عمومی به منزله قبولی فرد تلقی نمی گردد، بلکه کلیه داوطلبان باید واجد شرایط مصاحبه تخصصی و بررسی و تایید صلاحیت های عمومی بوده و همچنین در گزینش نهایی که براساس ضوابط سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گردد، دارای بالاترین نمره علمی نهایی در مقایسه با سایر داوطلبان نیز باشند.

تبصره): با توجه به اولویت انتخابی داوطلب معرفی شده دو برابر ظرفیت از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مصاحبه اختصاصی در پردیس های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی به عمل خواهد آمد. لیکن تأیید مصاحبه تخصصی داوطلب در هر یک از مراکز مزبور به این مفهوم خواهد بود که داوطلب معرفی شده در کلیه رشته محل های پردیس های دانشگاه فرهنگیان و همچنین دانشگاه تربیت دبیرشهید رجایی، به لحاظ مصاحبه اختصاصی مورد تأیید آموزش و پرورش قرار گرفته است. بنابراین درصورت تایید صلاحیت های عمومی (گزینش) داوطلب، سازمان سنجش آموزش کشور براساس نمره علمی فرد در آزمون سراسری، مورد گزینش نهایی قرار خواهد داد.

۷-با توجه به اصلاحات دفترچه شماره (۲) آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ به داوطلبان معرفی شده برای انجام مصاحبه تخصصی، توصیه می شود اصلاحات بعدی دفترچه مزبور را از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به دقت مطالعه نموده و براساس آخرین اصلاحات اعلام شده، برای مصاحبه اختصاصی اقدام نماید.

تبصره): داوطلبان معرفی شده درصورت عدم تمایل به تحصیل در کدرشته محل انتخابی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی می توانند در زمان انجام مصاحبه با ارائه درخواست کتبی نسبت به انصراف از تحصیل در دانشگاه های مزبور اقدام نمایند. و یا در مراحل مصاحبه اختصاصی و بررسی صلاحیت های عمومی شرکت ننمایند.

۸- تغییر رشته و گرایش، تغییر اولویت، تغییر دوره تحصیلی، انتقال و جابجایی در بین دانشگاه ها و بالعکس در بدو ورود و یا در طول تحصیل تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نخواهد بود.

۹- تغییر سهمیه استان محل خدمت قبل از شروع به کار و ایفای تعهد، تحت هر شرایط اعم از تأهل، تجرد، بُعد مسافت، تکفل، سرپرستی خانواده، فوت والدین و غیره … ممنوع می باشد.

۱۰- مسئولیت رعایت شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ از سوی کلیه داوطلبان متقاضی و همچنینمقررات نظام وظیفه عمومی (داوطلبان ذکور) در مراحل مختلف آزمون مزبور، به عهده آنان خواهد بود.

۱۱- محل تحصیل پذیرفته شدگان پس از ثبت نام قطعی، توسط پردیس ها در واحدهای تابعه (سطح استان) طبق جدول شماره (۱) صفحه ۴ بخش پیوست دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۹۸ (مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور) تعیین خواهد شد.

تبصره۱ : در کلاس هایی که به حدنصاب لازم (حداقل ۲۰ نفر) برای تشکیل در پردیس محل قبولی نرسد، سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان به تشخیص خود نسبت به جابجایی پذیرفته شدگان در سطح پردیس های کشور اقدام خواهد نمود. پذیرفته شدگان حق هیچگونه اعتراضی را نخواهند داشت، در غیر اینصورت قبولی آنان “کان لم یکن” تلقی خواهد شد.

تبصره۲ : انتقال و جابجایی در بین پردیس های دانشگاه فرهنگیان ممنوع می باشد.

۱۲-قدرت بینایی: بدون عینک و لنز، قدرت دید هر چشم می بایست حداقل پنج دهم باشد و یا هر دو چشم حداقل ده بیستم (به شرط دارا بودن قدرت دید حداقل پنج دهم در هر چشم)

۱۳- مصاحبه در پردیسهای دانشگاه فرهنگیان (مراکز مجری مصاحبه در استانها) و یا دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی با توجه به گروه آزمایشی مربوط، برای کلیه کدرشته محل های مورد نیاز آموزش و پرورش مندرج در دفترچه شماره (۲) گروه آزمایشی مربوط، در دانشگاههای مزبور می باشد.

۱۴- جهت شرکت در مصاحبه به همراه داشتن اصل و تصویر مدارک (کارت ملی، شناسنامه ، دفترچه درمانی، درصورت وجود- دیپلم ویا گواهی تأیید شده که معدل کل در آن قید شده است ) و یک قطعه عکس ۴ ×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد (ترجیحا عکسی که موقع ثبت نام در آزمون از طریق پست الکترونیکی به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شده است)، الزامی است.

۱۵- براساس جدول تعرفه های آزمون سراسری، موضوع مصوبه هئیت محترم وزیران در جلسه مورخ ۹۷/۰۹/۱۸ به شماره ابلاغی ۱۲۴۴۱۵/ت ۵۵۷۷۸ هـ مورخ ۹۷/۰۹/۲۱، هر یک از داوطلبان معرفی شده با رعایت موارد فوق، مبلغ سیصد و چهل هزار (۳۴۰٫۰۰۰) ریال به حسابی که در زمان مصاحبه اختصاصی اعلام می گردد واریز نموده و اصل فیش واریزی را به مرکز مجری مصاحبه تحویل نمایند.

توجه : از داوطلبانی که فاقد شرایط اختصاصی آموزش و پرورش بوده و بدون توجه به ضوابط اعلام شده اقدام به انتخاب رشته نموده اند مصاحبه اختصاصی و بررسی صلاحیتهای عمومی به عمل نخواهد آمد، بنابراین این گونه داوطلبان از واریز مبلغ مزبور خودداری نمایند. بدیهی است مبلغ واریزی برگشت داده نمی شود.

۱۶- چنانچه فردی با ارائه اطلاعات نادرست پذیرفته شود و یا متعاقب آن مشخص گردد که شرایط لازم را نداشته است در هر مرحله از ثبت نام، تحصیل و یا استخدام و قطعی، قبولی وی لغو می گردد و حسب مورد مکلف به پرداخت خسارت های ناشی از آن خواهد بود.

تذکرات مهم:

۱): در صورتی که روزهای تعیین شده برای انجام مصاحبه معرفی شدگان کفایت نکند، ممکن است مصاحبه داوطلب در روزهای بعد از تاریخ اعلام شده در جدول نیز (حداکثر تا مورخ ۹۸/۰۶/۱۴) ادامه یابد.

۲): از داوطلبان محترم درخواست می شود جهت انجام مصاحبه اختصاصی در روز و تاریخ تعیین شده در این اطلاعیه و با در نظر گرفتن تذکر ذیل جدول شماره (۳)، به محل تعیین شده مراجعه نمایند.

۳): کلیه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی مکلفند، (فرم اعلام آمادگی برای پذیرش و انجام مصاحبه اختصاصی مندرج در ذیل این اطلاعیه) را تکمیل و در زمان مراجعه برای انجام مصاحبه اختصاصی (در مهلت مقرر) به مرکز مجری مصاحبه تحویل نمایند.

 

فرم شماره ۱ فرم اطلاعات فردی

فرم اعلام آمادگی برای پذیرش مصاحبه

جدول شماره ۴- آدرس مراکز مصاحبه

جدول شماره ۵- نشانی و شماره تلفن های هسته های گزینش سراسر کشور

سازمان سنجش

 

آخرین مقالات

مشاهده همه
علی طوبایی رتبه ۶۹۷ سال ۹۸ مدرسان ماهر : برای مطالعه کنکور هر چه زودتر شروع کنید.
علی طوبایی رتبه ۶۹۷ سال ۹۸ مدرسان ماهر : برای مطالعه کنکور هر چه زودتر شروع کنید. مصاحبه با رتبه های برتر مدرسان فاخر- علی طوبایی رتبه ۶۹۷ خودتان را معرفی نمایید: علی طوبایی هستم رتبه ۶۹۷ سال ۹۸ رشته...
ادمین 2 0
دانلود امتحان نهایی شهریور ۹۸ درس زبان خارجی (۳) دوازدهم مشترک بین رشته ها به همراه پاسخ
دانلود امتحان نهایی شهریور ۹۸ درس زبان خارجی (۳) دوازدهم مشترک بین رشته ها به همراه پاسخ با سلام برای دانلود امتحان نهایی شهریورماه درس زبان خارجی (۳) دوازدهم مشترک بین کلیه رشته ها که در تاریخ ۱۲شهریور ماه ۹۸ برگزار شده است، روی کلمات زیر کلیک...
ادمین 2 0
ملیکا کزازی رتبه ۷۶۰ سال ۹۸ مدرسان ماهر : حتی اگر هیچ کس شما را باور نداشت، خودتان، خودتان را باور داشته باشید.
ملیکا کزازی رتبه ۷۶۰ سال ۹۸ مدرسان ماهر : حتی اگر هیچ کس شما را باور نداشت، خودتان، خودتان را باور داشته باشید. مصاحبه با رتبه های برتر مدرسان فاخر- ملیکا کزازی رتبه ۷۶۰ خودتان را معرفی نمایید: ملیکا کزازی...
ادمین 2 0