همایش موفقیت تحصیلی

همایش موفقیت تحصیلی.

گزارشی از بزرگترین همایش موفقیت تحصیلی کنکور سراسری.

همایش موفقیت تحصیلی در کنکور سراسری در دو سانس در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ در محل سالن همایش بین المللی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد. در این همایش که با استقبال پرشور داوطلبین کنکور و خانواده ی محترم ایشان همراه بود، با عنوان “تابستان سکوی پرتاب رتبه های برتر” مطالب متنوعی بیان شد.

استاد مهرداد ماهر، به عنوان موفق ترین استاد کنکور ایران در این همایش ضمن بررسی شرایط لازم برای انتخاب یک مدرسه، کلاس و آزمون ایده آل، نکات ویژه ای در مورد چگونگی مطالعه ی حرفه ای در تابستان مطرح کردند و همینطور با بیان وضعیت مطالعه ی دانش آموزان تک رقمی و دو رقمی خود در تابستان سال های گذشته، چالش های دانش آموزان مستعد در تابستان را مطرح کردند.

استاد مهرداد ماهر در صحبت های خود، با ذکر چند مثال از شاگردان رتبه ی برتر خود، وضعیت سه دسته از داوطلبین در تابستان را تشریح کردند. ایشان یادآوری کردند که لازم است دانش آموزان، در سال پایانی علاوه بر بهبود وضعیت تحصیلی، در کنار تلاش علمی، از نظر روانشناسی هم مهارت های لازم برای موفقیت در کنکور سراسری را فرا بگیرند.

در این همایش، متفاوت ترین مشاور کنکور ایران؛ عرفان فخیمی با شبیه سازی وضعیت مسابقات فوتبال تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ و تطابق با رقابت داوطلبین در کنکور سراسری، موضوعاتی را بیان داشتند که برای مخاطبین نکته سنج همایش موفقیت تحصیلی بسیار جالب بود. ایشان در ادامه از نقش پررنگ خانواده در سال های آخر تحصیل دانش آموزان صحبت کردند و با بیان بعضی “جملات کلیشه ای که در منزل تکرار می شوند” از والدین محترم درخواست کردند که نگرش کهنه ی خود در مورد کنکور سراسری را دور بریزند و به روز باشند.

همینطور استاد اکبر بیت آزاد و استاد ادیب شیخ بهایی از اساتید خوشنام و متخصص گروه آموزشی مدرسان ماهر، مدعوین ویژه ی این همایش بودند که هر کدام به صورت جداگانه با شرکت کنندگان در همایش صحبت های متنوعی داشتند.

استاد ادیب شیخ بهایی که کلاس های پرمخاطب درس عربی گروه آموزشی مدرسان ماهر را رهبری می کنند، در این همایش از تجربه ی موفق خود در کسب رتبه ی تک رقمی در کنکور کارشناسی و قبولی با رتبه ی تک در آزمون وکالت صحبت کردند و با بیان این تجربیات، بار دیگر بر لزوم استفاده از منابع، کلاس ها و مدارس حرفه ای و نخبه پرور برای سال های کنکور، تاکید کردند.

در این همایش استاد بیت آزاد، با سخنرانی جذاب و پر انرژی خود نشان دادند، علاوه بر این که مهارت ویژه ای در تدریس درس شیمی دارند، با تجربه ای که در این سال ها به دست آوردند، یک حامی و یک مربی انگیزه بخش حرفه ای هم هستند. ایشان از کنکوری ها درخواست کردند که هرگز تسلیم نشوند و طوری تلاش کنند که حتی در صورت عدم کسب نتیجه ی دلخواه، مورد تحسین سایرین قرار بگیرند.

در پایان این همایش، از دانش آموزانی کلاس استاد ماهر که درصدهای خوبی در آزمون های منظم کلاس ایشان کسب کرده بودند با هدیه نقدی تقدیر به عمل آمد. هرچند نیک میدانیم بزرگترین هدیه ی استاد ماهر به شاگردانش، کسب درصدهای بالا در درس ریاضی در کنکور سراسریست.

آخرین مقالات

مشاهده همه
علی طوبایی رتبه ۶۹۷ سال ۹۸ مدرسان ماهر : برای مطالعه کنکور هر چه زودتر شروع کنید.
علی طوبایی رتبه ۶۹۷ سال ۹۸ مدرسان ماهر : برای مطالعه کنکور هر چه زودتر شروع کنید. مصاحبه با رتبه های برتر مدرسان فاخر- علی طوبایی رتبه ۶۹۷ خودتان را معرفی نمایید: علی طوبایی هستم رتبه ۶۹۷ سال ۹۸ رشته...
ادمین 2 0
دانلود امتحان نهایی شهریور ۹۸ درس زبان خارجی (۳) دوازدهم مشترک بین رشته ها به همراه پاسخ
دانلود امتحان نهایی شهریور ۹۸ درس زبان خارجی (۳) دوازدهم مشترک بین رشته ها به همراه پاسخ با سلام برای دانلود امتحان نهایی شهریورماه درس زبان خارجی (۳) دوازدهم مشترک بین کلیه رشته ها که در تاریخ ۱۲شهریور ماه ۹۸ برگزار شده است، روی کلمات زیر کلیک...
ادمین 2 0
ملیکا کزازی رتبه ۷۶۰ سال ۹۸ مدرسان ماهر : حتی اگر هیچ کس شما را باور نداشت، خودتان، خودتان را باور داشته باشید.
ملیکا کزازی رتبه ۷۶۰ سال ۹۸ مدرسان ماهر : حتی اگر هیچ کس شما را باور نداشت، خودتان، خودتان را باور داشته باشید. مصاحبه با رتبه های برتر مدرسان فاخر- ملیکا کزازی رتبه ۷۶۰ خودتان را معرفی نمایید: ملیکا کزازی...
ادمین 2 0
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات پس از تایید مدیر نمایش داده خواهند شد.